Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type
Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type
Reikia skubios pagalbos?
Skambinkite visą parą
Jei neturite galimybės susiekti su savo veterinaru, kreipkitės į budinčias klinikas pagal savo miestą.

Skambučiai peradresuojami klinikoms, kurios galės priimti skambutį bet kuriuo paros metu.

Naujienos

Pirmojoje straipsnio dalyje aptarėme keletą veterinarijos klinikos klientų tipų. I-ą straipsnio dalį skaitykite čia. O mes toliau tęsiame apžvalgą. Jei skaitydami, atpažinsite save, raginame pakeisti savo elgesį, nes taip palengvinsite veterinarijos klinikos personalo darbą

Veterinarijos gydytojams kiekvieną dieną tenka sutikti ne itin teigiamai nusiteikusį augintinio  šeimininką. Dažniausiai toks klientas turi išankstinį nusistatymą, įnorių ir žinoma, baimių dėl savo augintinio sveikatos.

Veterinarijos klinikos gydytojai dažnai stebisi gyvūnų šeimininkų požiūriu, kad diagnozę galima nustatyti telefonu. Atsakingai dirbančios veterinarijos klinikos konsultacijų telefonu neteikia ir nepritaria tiems kolegoms, kurie taip daro.

Lietuvoje, kaip ir visame pasaulyje, veterinarijos klinikų specifika keičiasi. Stambių gyvūnų gydoma vis mažiau (išskyrus arklius). Pastebima tendencija, kad žirgų ir smulkių gyvūnų gydymas artėja prie žmogaus medicinos lygio.

Veterinarijos vaistinės jau seniai nėra tik parduodamų vaistų ar papildų „parduotuvės“. Daugelyje iš jų galite gauti išsamią konsultaciją ne tik apie gyvūno sveikatos saugojimą, bet ir auginimo klausimais.

Puslapis 1 iš 3123
visiodontologai.lt reklama