Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type
Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type
Reikia skubios pagalbos?
Skambinkite visą parą
Jei neturite galimybės susiekti su savo veterinaru, kreipkitės į budinčias klinikas pagal savo miestą.

Skambučiai peradresuojami klinikoms, kurios galės priimti skambutį bet kuriuo paros metu.
Your search results

Veterinarijos vaistinės – kada verta užsukti?

Veterinarijos vaistinės – kada verta užsukti?

Veterinarijos vaistinės jau seniai nėra tik parduodamų vaistų ar papildų „parduotuvės“. Daugelyje iš jų galite gauti išsamią konsultaciją ne tik apie gyvūno sveikatos saugojimą, bet ir auginimo klausimais. Vieni, kurie gyvūnus augina jau seniai, patys išmano ir eina žinodami ko jiems reikia, tačiau gyvūnų priežiūros srityje naujokams reikia daugiau informacijos. Tad jos gauti galite užsukę į veterinarijos vaistinę. Veterinarijos vaistinėse dirbantys specialistai taip pat turi savo klientus, kurie susirgus augintiniui atskuba pas juos pasikonsultuoti.

Tad kokiais produktais prekiauja veterinarijos vaistinės?

 

  • Veterinarijos vaistinėse galite įsigyti ne tik vaistų ar papildų gyvūnams, bet ir kokybiškų gydomųjų ėdalų. Tokių kaip Exclusion, Petnature, Hill’s, Royal Canin.
  • Veterinarijos vaistinėje dirbantys specialistai parinks tinkamiausius preparatus  jūsų augintiniams nuo blusų, erkių, kirminų.
  • Veterinarijos vaistinės taip pat prekiauja gyvūnų higienos priežiūros priemonėmis.

Tad galime sakyti, kad veterinarijos vaistinėse galite rasti viską, ko reikia auginant gyvūną.

Veterinarijos vaistinėje dirbantys specialistai ne tik parinks tinkamiausią ėdalą, atitinkantį jūsų gyvūno poreikius, tačiau ir mielai atsakys į kitus klausimus. Todėl,  jei visai neseniai įsigijote gyvūnėlį, greičiausiai kyla įvairiausių klausimų. Tad nevenkite užsukti į veterinarijos vaistinę pasitarti. Kartais pasitaiko, jog augintiniui reikia specialaus pašaro. Tuomet veterinarijos vaistinėse galima jį užsakyti.

Ir pabaigai pateiksime keletą specialistų patarimų dėl gyvūnų priežiūros.

  • Tiek šunys, tiek katinai gimsta jau turėdami kirmėlyčių, todėl pagrindinis dalykas, kurį reikia atsiminti, tai – dehelmentizacija ( kirminų naikinimas). Vieną kartą jas išnaikinus, svarbu nepamiršti tą daryti nuolat. Veterinarijos specialistai pataria iki vienų metų augintiniui vaistus nuo kirminų girdyti kas 2 mėnesius, o vyresniems kas tris mėnesius. Mokslininkai nustatę, kad šunų parazitai ilgai gali būti neaktyvūs ir organizme gyventi daug metų. Tačiau pasikeitus oro sąlygoms, pavyzdžiui atšalus orams, gyvūnui kyla stresas ir kirmėlės sujunda. Tad jos gali sukelti daug sveikatos problemų jūsų augintiniui, netgi bronchitą.
  • Dar viena problema su kuria susiduria naminiai gyvūnai, bei jų augintojai – tai blusos. Blusas dažniausiai savo augintiniui parnešame ir patys iš lauko. Tad veterinarijos vaistinėje galite rasti puikių priešnuodžių šiems parazitams naikinti. Specialistai rekomenduoja nuo blusų skirtais preparatais ne tik naikinti blusas gyvūno kalyje, bet ir įpylus į vandenį išplauti visus namus. Vėliau juos gerai išvėdinti.
  • Pavasarį ir vasarą jūsų augintis greičiausiai daug laiko praleidžia gamtoje. Veterinarijos vaistinėse galite įsigyti puikių preparatų nuo erkių.