Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type
Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type
Reikia skubios pagalbos?
Skambinkite visą parą
Jei neturite galimybės susiekti su savo veterinaru, kreipkitės į budinčias klinikas pagal savo miestą.

Skambučiai peradresuojami klinikoms, kurios galės priimti skambutį bet kuriuo paros metu.
Your search results

Šunų kirpyklos – būtinybė ar neįperkama prabanga?

Šunų kirpyklos – būtinybė ar neįperkama prabanga?

Šunų savininkai vis labiau rūpinasi savo augintiniais. Juk šunys tapo ne tik mūsų draugais, bet ir pilnaverčiais šeimos nariais. Tad ir rūpintis jais reikia atsakingai. Sparčiai didėjantis šunų kirpyklų skaičius sukelia dvejopas diskusijas. Vieni teigia, kad tai būtina paslauga, be kurios išsiversti neįmanoma, kiti tvirtina, kad tai tik pinigų švaistymas. Tačiau, kad rūpintis šuns kailiu svarbu dėl pačio augintinio sveikatos, sutiksime visi.

Daugelyje, didžiuosiuose Lietuvos miestuose veikiančių šunų kirpyklų yra sudarytos puikios sąlygos tiek šunų savininkams, tiek patiems augintiniams. Į šunų kirpyklą savo augintinį galite atvežti dar prieš darbo pradžią. Tad nereiks teisintis savo darbdaviui, kodėl vėluojate į darbą, arba norite ankščiau išeiti. Gyvūnėliai ten gali praleisti visą dieną ir jais pasirūpina profesionalūs specialistai.

Mano šunelis trumpaplaukio kailio – ar jam irgi reikia lankytis šunų kirpyklose?

Trumpaplaukio kailio gyvūnai nėra kerpami. Bet apsilankymas šunų kirpykloje jiems taip pat gali būti į naudą. Jūsų mylimą augintinį gali išmaudyti, iššukuoti, nukirpti nagus, išvalyti ausis. Dažnai šeimininkams sunku namuose išprausti savo augintinį. Jis ne visada leidžiasi tai daryti. Kirpykloje dirbantys specialistai puikiai išmano šunų psichologiją, tad šį darbą atliks už jus.

Kas kiek laiko rekomenduojama lankytis šunų kirpyklose?

Jei jūsų šunelis yra ilgo plauko, tuomet rekomenduojama ne rečiau nei kas šešias – aštuonias savaites. Jei lankysitės rečiau kirpimas užtruks gerokai ilgiau. Tai sukelia sunkumų tiek jūsų augintiniui, tiek kirpėjui. Nes šukuoseną reikalinga kurti nuo nulio. Taip pat jei į šunų kirpyklą atvesite šunelį su susivėlusiu kailiuku, gali būti, kad nebus galimybės nukirpti jo kaip pageidaujate.

Ar šuns “šukuosena” priklauso nuo jo veislės?

Tam tikra veislė turi numatytas kirpimo formas ir standartus. Šunelius kerpantis specialistas turi tai išmanyti. Taip pat kai kurioms veislėms, tokioms kaip pudeliams ar jorkšyro terjerams gali būti atskiros “šukuosenos” namams ir atskiros parodoms.

Kaip namuose prižiūrėti šuns kailį?

Nors savo augintinį reguliariai vedate į šunų kirpyklą, tačiau turite ir namuose pasirūpinti jo kailiuku. Specialistai rekomenduoja namuose šukuoti šuns kailį. Taip pat jei į kirpyklą atvesite šunelį su susivėlusiu kailiuku, gali būti, kad nebus galimybės nukirpti jo kaip pageidaujate. Kai šuo labai stipriai susivelia, reikia daug laiko ir pastangų tam, kad jo kailis būtų gražus. O ir pati šukavimo procedūra šuneliui gali būti ne visai maloni. Tad jis pradės bijoti kirpyklos.

Išsiųskite užklausą tik kokybiškas paslaugas teikiančioms šunų kirpykloms.