Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type
Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type
Reikia skubios pagalbos?
Skambinkite visą parą
Jei neturite galimybės susiekti su savo veterinaru, kreipkitės į budinčias klinikas pagal savo miestą.

Skambučiai peradresuojami klinikoms, kurios galės priimti skambutį bet kuriuo paros metu.
Your search results

Šunų viešbučiai – kaip išrinkti savo augintiniui saugią vietą?

Šunų viešbučiai – kaip išrinkti savo augintiniui saugią vietą?

Bene daugiausiai nerimo sukeliantis klausimas, kiekvienam šunelio savininkui – kur palikti savo augintinį per atostogas? Bepigu tiems, kurie turi šaunius giminaičius ar pagalbon atskubančius draugus. Jie savo augintinį gali palikti saugioje priežiūroje.

Tiems, kurie nori išvažiuoti atostogauti į kitas šalis arba keliauja darbo reikalais dažniausiai neturi galimybės pasiimti savo augintinio. Visų pirma, bilietai gyvūnams yra neparastai brangūs, o ir daug problemų sukeltų veterinarijos dokumentai.

Tad kiekvienas atsakingas šuns savininkas, nori, kad jo šunimi būtų pasirūpinta: jis būtų šeriamas, išvedamas pasivaikščioti.

Gera naujiena, kad Lietuvoje savo paslaugas teikia šunų viešbučiai. Šunų viešbučiai gali pasirūpinti jūsų augintiniu atsakingai, gali pasiūlyti įvairiausias paslaugas. Šunys išvedami pasivaikščioti net keletą kartų per dieną. Taip pat draugiški šuneliai gali žaisti su kitais šunimis. Savo augintinį šunų viešbutyje galima palikti kelioms valandoms arba net keliems mėnesiams.

Jei jūsų šuo yra agresyvus, neprisileidžia svetimų žmonių, tuomet pamirškite apie šunų viešbutį ir ieškokite kitos alternatyvos kur palikti gyvūną. Šunų viešbučiai nepriims gyvūno nuo kurio gali nukentėti darbuotojai.

Lietuvoje šunų viešbučių sparčiai daugėja. Ir ne paslaptis, jog ne visi atsakingai rūpinasi savo klientais – šunimis. Ypatingai jei turite jautrų augintinį, tuomet viešbutį turite rinkti dar atsakingiau.

Taigi pasidalinsime keletu patarimu, kaip parinkti savo augintiniui saugią vietą, kad jūs kelionės metu būtumėte ramūs.

  • Rinkdamiesi šunų viešbutį pasinaudokite draugų rekomendacijomis. Nekreipkite dėmesio į reklamas. Nerinkite viešbučio savo šuneliui to, kuris yra arčiausiai namų. Kartais šunų viešbučiuose dirba darbuotojai, kurie neturi gebėjimo rūpintis šunims. Grįžę iš atostogų savo šunį galite rasti nusiminusį ar net sergantį.
  • Iš anksto aplankykite šunų viešbutį, pabendraukite su darbuotojais. Pajausite kokia ten tvyro atmosfera.
  • Išsiaiškinkite viešbučio dienotvarkę. Pasidomėkite kiek laiko šunys praleidžia lauke. Nieko gero jei dienų dienas jūsų mylimas gyvūnas tūnotų uždarytas narve.
  • Pasidomėkite kokias papildomas paslaugas teikia viešbučiai. Kokybiški viešbučiai dažnai teikia papildomas paslaugas, tokias kai šunų mokymo, dresavimo. Kai kurie šunų viešbučiai atlieka ir pervežimo paslaugas. Gali jūsų augintinį nuvežti į veterinarijos kliniką ar parvežti iš viešbučio į namus.
  • Pasidomėkite ar viešbutyje yra įrengtos stebėjimo kameros. Jei šeimininkams neramu, kaip laikosi jų augintinis, jis gali internetu stebėti tiesioginę transliaciją.

Naudokitės mūsų teikiama paslauga ir išsiųskite užklausą visiems gyvūnų viešbučiams savo mieste.